Your Company Logo Here

mobil (+420) 777 009 677
e-mail: david.spevak@centrum.cz

VINAŘSKÉ AKCE V ŠIDLENÁCH 2018

1.4.2018 VÝSTAVA VÍN MILOTICE - kulturní dům od 13 hodin
Tradiční a hojně navštěvovaný košt vín. Každoročně zde bývá přes 1000 vzorků. K poslechu zahraje cimbálová muzika a večer pokračuje taneční zábava s dechovou hudbou. Občerstvení zajištěno.

červen-říjen 2018 K ŠIDLENÁM ZA VINAŘEM!
V sezoně vždy od pátku do neděle budete mít možnost navštívit Šidleny s tím, že vždy bude otevřen nejméně jeden sklep některého z malovinařů s možností prohlídky sklepa, posezení, degustace a koupě vína. Začínáme v červnu a končíme slavným Burčákovým pochodem.

4.8.2018 FESTIVALOVÉ ŠIDLENY
Tato akce je součástí Národopisného festivalu kyjovského Dolňácka konaného 3.-5.8.2018 v Miloticích. V odpoledních hodinách můžete navštívit doprovodné festivalové pořady, navečer hlavní pořady v přírodním amfiteátru a zábava pokračuje až do ranních hodin besedami u cimbálových muzik. Více informací o programu festivalu na www.festivalmilotice.cz nebo na FB stránkách festivalu www.facebook.com/festivalmilotice.

22.9. - 23.9.2018 BARVY, CHUTĚ A VŮNĚ BABÍHO LÉTA NA SLOVÁCKU
Burčákové putování "Eště vínko nevykyslo..." představí barvy, vůně a chutě babího léta v pěti sklepních areálech obcí Mikroregionu Nový Dvůr (Vlkoš, Skoronice, Vacenovice, Milotice, Ratíškovice). Nedělní trh místních produktů na nádvoří milotického zámku je přehlídkou dovednosti řemeslníků, kulinářů a vinařů všech novodvorských obcí.

13.10.2018 BURČÁKOVÉ ŠIDLENY
Kromě procházky po šidlenských sklepech možnost pokračovat po tradiční trase směr Dubňany a Mutěnice. Putovat můžete i opačným směrem, nebo od sklepů ve Vlkoši/Skoronicích nebo ve Vacenovicích/Ratíškovicích a u Šidlen skončit...
Ochutnejte burčák nebo skvělá vína od místních vinařů a nechte se pohostit specialitami, které jinde nenajdete, a to přímo od žen našich vinařů. Nádherné prostředí pro krásný pochod.

17.11.2018 MARTINSKÉ ŠIDLENY
Otevřené sklepy místních vinařů s ochutnávkou prvního letošního vína.

 


vazy_small